GREEN Chemicals® misyonunun ana merkezinde, güncel teknolojiler kullanılarak müşteri memnuniyeti işlenmektedir. Kalite anlayışımız, iş ortağımız olarak kabul ettiğimiz müşterilerimizle; Uzun Dönemli, Sağlam, Sağlıklı, Yüksek Performansa Dayalı Çalışma, Kazan-Kazan ilkelerine dayalı iş ilişkileri içerisinde olmak ve müşterilerimizi, kendi alanlarında en rekabetçi hale getirmektir.

GREEN Chemicals®, yapısını ve kalite anlayışını; ISO 9001, ISO 14001, TS 16949, Kosher, Helal sertifikası, Qualicoat, Avrupa İçme Suyu Uygunluk Sertifikaları, Sağlık Bakanlığı Ürün Ruhsatları ile ispatlamıştır.

Firmamızın olmazsa olmazı ve en önemli stratejik amaçlarından birisi de gerek firma içi gerekse firma dışında çalışma emniyetidir.

Firmamız; yönetimi ve çalışanlarıyla tamamen çevre dostu çalışmalar yapmaktadır. Gerek yerel, gerekse uluslararası çevre kurallarına uymakla yetinmeyip, çevre ve sosyal toplum bilincinin verdiği sorumluluk ile, takip edilmekte olan kuralların iyileştirilerek güncelleştirilmesine yönelik çalışmalar da yürütmektedir.