Kariyer

GREEN Chemicals® A.Ş., 30’un üzerinde ülkeye ihracat yapan ve ticari faaliyetlerini Türkiye, Türki Cumhuriyetler, Ortadoğu, Avrupa, Latin Amerika, Afrika ve Balkan ülkelerinde sürdüren, Türkiye’deki en büyük ilk 100 sanayi kuruluşunun yarısına kimyasal ürün üreten ve teknik çözüm ortağı olan bir firmadır.

2020 yılı itibariyle çeyrek asırlık olan firmamız, Türkiye’nin en büyük 1000 sanayi kuruluşu arasında yer almaktadır.

GREEN Chemicals® uzman mühendis kadrosunun yanı sıra, doktora seviyeli AR-GE çalışanlarıyla ve üniversitelerin de teknik desteği ile daima yenilikçi ve çevre dostu bir yaklaşımla, dünya standartlarına uygun ürünleri ülkemizde üretmekte ve yukarıda adı geçen ülkelerde dâhil olmak üzere ticari ve teknik servisini gerçekleştirmektedir.

GREEN Chemicals®'ta girişimci çalışma yapısına ek olarak, erişim ve kaynaklar dünyasının kapılarını sonsuza dek açarsınız. İşbirliğine dayanan kültürümüz, geleceğinizi belirlemeniz ve hayatınızın işinde ilerlemeniz için yeni bir fırsatlar akımı oluşturur. Eşsiz bakış açınızı getirin. Keşif duygunuzu getirin. Yaratıcılığınızı ve enerjinizi getirin. Birlikte GREEN Chemicals®'ın köklü geçmişini geleceğe taşıyalım...