Özel Üretim Kimyasal Ürünler Grubu

ORGANIC-Treat® ürünleri, GREEN Chemicals®’ın son teknolojiye dayalı modern üretim tesislerinde sentez ve esterifikasyon yöntemi ile üretilen kimyasallar paletini kapsamakta olup, Türkiye’nin kimya sektöründeki bazı hammaddelerin eksikliğini tamamlama görevini üstlenmiştir. GREEN Chemicals®, böylelikle Dünya pazarında yer edinerek söz sahibi olmayı hedeflemektedir.

ORGANIC-Treat® paletinde yer alan ürünlerin yurtiçinde üretilebilir hale gelmesi hem hammaddeleri kullanan firmalara hem de ülke ekonomisine katkı sağlamaktadır.

ORGANIC-Treat® ürünleri paletinde yer alan kimyasalların, emülgatör, korozyon inhibitörü, PE emülsiyonları, biyositler, retarder, ekolojikleri çözücü ve taşıyıcılar, plastifiyanlar, kaydırıcı ajanlar, nemlendiriciler, pigment dispersanları olarak işlevleri bulunmakta olup, değişik sektörlerde farklı amaçlarda kullanım alanına sahiptir.

ORGANIC-Treat® ürün kimyasalları, esterler, imidler, aminler, quartenize amonyum tuzları, triazin, polimer gibi bazlı özel tasarım ürünler olup katma değeri yüksek kimyasallardır.

ORGANIC-Treat® ürünleri, tekstil yardımcı kimyasalları, asfalt kimyasalları, zirai ilaç emülgatörleri gibi pek çok sektörde hammadde ve yarı mamul olarak da kullanılmaktadır.